Skirk 2% Lietuvos skautų sąjungai

Mes esame Lietuvos skautų sąjunga – organizacija, kuri savanorystės pagrindu ugdo jaunimą dorais, tvirto būdo, sąmoningais valstybės piliečiais. Na, o JŪS galite mums padėti. Kaip? Skirdami 1 ar 2 % nuo jūsų sumokėto pajamų mokesčio.

2 % – daug ar mažai? Ar žinojote, kad 2% (vidutinio darbo užmokesčio) mums reiškia apie 20 litrų benzino kelionei į stovyklą, 15 pakelių grikių tunto vakarienei, 1 vadovo apmokymus privalomiems pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių ir turizmo renginių vadovo pažymėjimams. Mums 2 % yra daug ir už juos mes pasakysime AČIŪ dirbdami su jaunimu, ir taip kasdien kurdami gražesnį pasaulį ir geresnę ateitį Lietuvai.

Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki 2018 metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Jo pateikimo būdai šie:

• Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt;
  • Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  • Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Mūsų rekvizitai:
Lietuvos skautų sąjunga