Tautinė stovykla prie komandos kviečia prisijungti pastovyklių viršininkus

ts guru
Tautinė stovykla prie komandos kviečia prisijungti pastovyklių viršininkus

Ei, puikieji vadovai, šis kvietimas būtent jums!

Sparčiai tirpstant laikui iki ypatingos šimtmečio Tautinės stovyklos, prie komandos kviečiame prisijungti pastovyklių viršininkus!

Kas yra pastovyklės viršininkas ir kokios jo atsakomybės?

Pastovyklės viršininkas yra pastovyklės, kurioje gyvensime, vadovas. Tai reiškia, kad pastovyklės viršininkas rūpinsis vidaus tvarkos ir gyvenimo organizavimu (maitinimu, medicina, apsauga ir pan.). Jo atsakomybėje bus pastovyklės komandos suformavimas ir tos komandos valdymas, užimtumas: įsikūrimas kelios dienos iki stovyklos, stovykla ir pastovyklės sutvarkymas po stovyklos.

Kas sudarys viršininko komandą?

• Komendantas – atsakingas už pastovyklės įrengimą ir tvarkos užtikrinimą.
  • Gyvybės gelbėtojas – atsakingas už budėjimą maudykloje, vaikų skaičiaus vandenyje kontroliavimą.
  • Budintis medikas – atsakingas už budėjimą medicinos punkte, jei stovyklautojams prireiktų rimtesnės pagalbos ar skubios kelionės į gydymo įstaigą.
  • Mediko padėjėjas – atsakingas už nesudėtingos pirmosios pagalbos teikimą – mažų įpjovimų, sumušimų sutvarkymą.
  • Pastovyklės virtuvės viršininkas – atsakingas už visų pastovyklėje gyvenančių vienetų maisto gamybos koordinavimą.
  • Apsauga – atsakinga už pastovyklės vidaus tvarkos užtikrinimą.

Ko reikia, kad galėčiau tapti viršininku?

Pastovyklės viršininkas turėtų būti bent paskautininko laipsnį turintis brolis ar sesė. Reikalinga organizacinė patirtis, sugebėjimas vadovauti komandai.

Kaip aplikuoti?

Apie norą tapti pastovyklės viršininku papasakok brūkšteldamas laišką info@ts2018.lt ir papasakok apie save.

Laiškų laukiame iki rugsėjo 1 d.

Tautinės stovyklos štabas