Skautiškas ačiū!

Dėkojame visiems Lietuvos skautų sąjungos rėmėjams, dalį savo pajamų mokesčio skyrusiems mums. 2007-aisiais gauta 2% parama buvo esminis indėlis išlaikant organizacijos patalpas, kuriose ne tik vyksta organizacijos posėdžiai, vadovų susitikimai, bet ir bendrauja Lietuvos skautų organizacijos ar paprasčiausiai kiekvieną dieną į sueigas renkasi Lietuvos skautų sąjungos vienetai.
Taip Lietuvos skautų sąjunga dėkoja visiems jau parėmusiems organizaciją šiais metais. To dar nepadariusius kviečiame ir šįkart 2% paramą skirti Lietuvos skautų sąjungai – kiekvienas indėlis mums be galo svarbus, o rėmėjų pageidavimu visuomet supažindinsime, kur panaudota gauta parama.Mus paremti galite užpildydami paraiškos formą ranka ir atsiųsdami ar atnešdami užpildytą anketą į Lietuvos skautų sąjungos būstinę adresu Pylimo g. 11-1, Vilnius. Taip pat galite užpildyti ir atsiųsti elektroninę paraiškos formą.
Skautiškas ačiū rėmėjams!