Skauto pažymėjimo turėtojams – nuolaidos „Oksalyje”!

Skubame pranešti puikią naujieną Lietuvos skautų sąjungos Nario pažymėjimo turėtojams – nuo šiol pateikus pažymėjimą visose UAB „Oksalis“ parduotuvėse, pirkiniams bus suteikta 10% nuolaida!
UAB ”Oksalis” medžioklės, savigynos, sporto, laisvalaikio praleidimo ir pramogų srityje yra viena didžiausių įmonių Lietuvoje, savo klientams siūlanti virš 3000 prekių pavadinimų. Šiuo metu veikia 11 UAB „Oksalis“ parduotuvių visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, Jurbarke, Tauragėje, Skuode, Telšiuose, Kretingoje, Plungėje, Zarasuose ir naujai atidaryta parduotuvė PC Babilonas 2, Panevėžyje. Jei dar neturi Lietuvos skautų sąjungos nario pažymėjimo – kreipkis į savo vadovą! Jei iškilo kitų klausimų ar problemų dėl pažymėjimo gavimo – kreipkis tiesiai į mus – Lietuvos skautų sąjungos Vadijos Narių skyrių darbo dienomis 8.00-17.00 val., susisiek el. paštu nariai@skautas.lt.