Renkuosi skautybę!

Taip vadinosi šį savaitgalį Vilniuje įvykęs pirmasis po Suvažiavimo Lietuvos skautų sąjungos vadovų sąskrydis. Jame dalyvavo pagrindinių Lietuvos skautų sąjungos „geografinių taškų“ vadovai – draugovių ir tuntų štabų nariai; sekmadienio popietę į posėdį susirinko Lietuvos skautų sąjungos Taryba.

Pagrindinis sąskrydžio tikslas buvo numatyti pagrindinius Lietuvos skautų sąjungos 90-mečio renginius bei iškelti pasiūlymus Lietuvos skautų sąjungos Tarybai dėl pagrindinių 2008-ųjų metų Tautinės stovyklos spręstinų klausimų.

Sekmadienį, Tarybos posėdžio metų, buvo patvirtintas 2008-ųjų metų Tautinės stovyklos, vyksiančios liepos
mėnesį, viršininkas – juo tapo Lietuvos skautų sąjungos Vyriausiasis skautininkas paskautininkas, skautas vytis Valentinas Šarėjus;