Lietuvos skautės pratęsė Australijos skaučių tradiciją

Australijos skautės britų princesės Elizabeth vestuvėms 1947 metais padovanojo maisto produktų vestuviniam tortui. Todėl lietuvės skautės tęsdamos tradiciją nutarė iškepti pyragą karalienei.

iš Vilniaus „Atžalyno“ tunto, Anglijos ambasadai įteikė karališką pyragą su skautų lelijėle kuri sukurta iš cukraus pudros.

Vakar skautininkė Dalia Tarailienė, prityrusios skautės iš Vilniaus Pilies Tunto sesė Dorotėja Būdaitė, sesė Dalia Rukšėnaitė, sesė Girmante Vaitkutė, taip pat padėjo talkininkauti kandidatas į skautus vyčius Vydūnas Trapinskas iš

Kaip žinome skautų jūdėjimas prasidėjo Anglijoje, tai galbūt ir karalienė tūri ryšius su skautybe.

Pyragui iškepti prireikė:

Geros nuotaikos ir daug meilės ,

Dviejų stiklinių cukraus,

Keturių kiaušinių,

Keturių obuolių,

450 gramų grietinės,

Dviejų šaukštų cinamono,

Pustrečios stiklinės miltų,

Pakelio kepimo miltelių,

Poros arbatinių šaukštelių vanilinio cukraus.